Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Irini Qirjako
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Irini Qirjako
1Irini QirjakoBarbaro vasiliko Degjo 0
2Irini QirjakoBarbaro vasiliko Degjo 0
3Irini QirjakoBarbaro vasiliko Degjo 0
4Irini QirjakoCu mbush mali plot me rrush Degjo 0
5Irini QirjakoCu mbush mali plot me rrush Degjo 0
6Irini QirjakoCu mbush mali plot me rrush Degjo 0
7Irini QirjakoCuca e Radomires Degjo 0
8Irini QirjakoCuca e Radomires Degjo 0
9Irini QirjakoCuca e Radomires Degjo 0
10Irini QirjakoDa marr ciften Degjo 0
11Irini QirjakoDa marr ciften Degjo 0
12Irini QirjakoDa marr ciften Degjo 0
13Irini QirjakoDhelpero Degjo 0
14Irini QirjakoDhelpero Degjo 0
15Irini QirjakoDhelpero Degjo 0
16Irini QirjakoDy lule te bardha Degjo 0
17Irini QirjakoDy lule te bardha Degjo 0
18Irini QirjakoDy lule te bardha Degjo 0
19Irini QirjakoFustan kuqe kadife Degjo 0
20Irini QirjakoFustan kuqe kadife Degjo 0
21Irini QirjakoFustan kuqe kadife Degjo 0
22Irini QirjakoGushebardha Degjo 0
23Irini QirjakoGushebardha Degjo 0
24Irini QirjakoGushebardha Degjo 0
25Irini QirjakoHodha Nje Lule Ne Ferre Degjo 0
26Irini QirjakoHodha Nje Lule Ne Ferre Degjo 0
27Irini QirjakoHodha Nje Lule Ne Ferre Degjo 0
28Irini QirjakoLidhe qenin Degjo 0
29Irini QirjakoLidhe qenin Degjo 0
30Irini QirjakoLidhe qenin Degjo 0
31Irini QirjakoMoj unaza sy jeshile Degjo 0
32Irini QirjakoMoj unaza sy jeshile Degjo 0
33Irini QirjakoMoj unaza sy jeshile Degjo 0
34Irini QirjakoNinulle Degjo 0
35Irini QirjakoNinulle Degjo 0
36Irini QirjakoNinulle Degjo 0
37Irini QirjakoOj zogo Degjo 0
38Irini QirjakoOj zogo Degjo 0
39Irini QirjakoOj zogo Degjo 0
40Irini QirjakoPa ty si mundem te jetoj Degjo 0
41Irini QirjakoPa ty si mundem te jetoj Degjo 0
42Irini QirjakoPa ty si mundem te jetoj Degjo 0
43Irini QirjakoPotpuri Gjirokastrite Degjo 0
44Irini QirjakoPotpuri Gjirokastrite Degjo 0
45Irini QirjakoPotpuri Gjirokastrite Degjo 0
46Irini QirjakoPotpuri jugu Degjo 0
47Irini QirjakoPotpuri jugu Degjo 0
48Irini QirjakoPotpuri jugu Degjo 0
49Irini QirjakoSarandjote Degjo 0
50Irini QirjakoSarandjote Degjo 0
51Irini QirjakoSarandjote Degjo 0
52Irini QirjakoSelam Salaria Degjo 0
53Irini QirjakoSelam Salaria Degjo 0
54Irini QirjakoSelam Salaria Degjo 0
55Irini QirjakoSyzeza vetullallaja Degjo 0
56Irini QirjakoSyzeza vetullallaja Degjo 0
57Irini QirjakoSyzeza vetullallaja Degjo 0
58Irini QirjakoTe rrapi ne mashkullore Degjo 0
59Irini QirjakoTe rrapi ne mashkullore Degjo 0
60Irini QirjakoTe rrapi ne mashkullore Degjo 0
61Irini QirjakoTe rriti mamaja Degjo 0
62Irini QirjakoTe rriti mamaja Degjo 0
63Irini QirjakoTe rriti mamaja Degjo 0
64Irini QirjakoTe uron babai dhe nena Degjo 0
65Irini QirjakoTe uron babai dhe nena Degjo 0
66Irini QirjakoTe uron babai dhe nena Degjo 0
67Irini QirjakoVito pellumbesha Degjo 0
68Irini QirjakoVito pellumbesha Degjo 0
69Irini QirjakoVito pellumbesha Degjo 0
70Irini QirjakoVitori Degjo 0
71Irini QirjakoVitori Degjo 0
72Irini QirjakoVitori Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...