Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Ylli Baka
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Ylli Baka
1Ylli BakaArvanitase Degjo 0
2Ylli BakaArvanitase Degjo 0
3Ylli BakaArvanitase Degjo 0
4Ylli BakaBaba Tomorri Degjo 0
5Ylli BakaBaba Tomorri Degjo 0
6Ylli BakaBaba Tomorri Degjo 0
7Ylli BakaBandill te pacim sa malet Degjo 0
8Ylli BakaBandill te pacim sa malet Degjo 0
9Ylli BakaBandill te pacim sa malet Degjo 0
10Ylli BakaCu nisa per ne Sarande Degjo 0
11Ylli BakaCu nisa per ne Sarande Degjo 0
12Ylli BakaCu nisa per ne Sarande Degjo 0
13Ylli BakaDo ta pres kocidhen njate Degjo 0
14Ylli BakaDo ta pres kocidhen njate Degjo 0
15Ylli BakaDo ta pres kocidhen njate Degjo 0
16Ylli BakaE merkure mos ardhsh me kurre Degjo 0
17Ylli BakaE merkure mos ardhsh me kurre Degjo 0
18Ylli BakaE merkure mos ardhsh me kurre Degjo 0
19Ylli BakaErdhi dita per tye mare_2 Degjo 0
20Ylli BakaErdhi dita per tye mare_2 Degjo 0
21Ylli BakaErdhi dita per tye mare_2 Degjo 0
22Ylli BakaFluturo Degjo 0
23Ylli BakaFluturo Degjo 0
24Ylli BakaFluturo Degjo 0
25Ylli BakaHajde mbec me shendet Degjo 0
26Ylli BakaHajde mbec me shendet Degjo 0
27Ylli BakaHajde mbec me shendet Degjo 0
28Ylli BakaI ziu kur isha djale Degjo 0
29Ylli BakaI ziu kur isha djale Degjo 0
30Ylli BakaI ziu kur isha djale Degjo 0
31Ylli BakaJam fisnik dem baba dem Degjo 0
32Ylli BakaJam fisnik dem baba dem Degjo 0
33Ylli BakaJam fisnik dem baba dem Degjo 0
34Ylli BakaKu ka trjedhur do pikoje Degjo 0
35Ylli BakaKu ka trjedhur do pikoje Degjo 0
36Ylli BakaKu ka trjedhur do pikoje Degjo 0
37Ylli BakaLerme o Zot te rroj Degjo 0
38Ylli BakaLerme o Zot te rroj Degjo 0
39Ylli BakaLerme o Zot te rroj Degjo 0
40Ylli BakaMoj neperka pika pika Degjo 0
41Ylli BakaMoj neperka pika pika Degjo 0
42Ylli BakaMoj neperka pika pika Degjo 0
43Ylli BakaNa vjen mall per Tepelenen Degjo 0
44Ylli BakaNa vjen mall per Tepelenen Degjo 0
45Ylli BakaNa vjen mall per Tepelenen Degjo 0
46Ylli BakaPleqeria Degjo 0
47Ylli BakaPleqeria Degjo 0
48Ylli BakaPleqeria Degjo 0
49Ylli BakaTeqja e zallit Degjo 0
50Ylli BakaTeqja e zallit Degjo 0
51Ylli BakaTeqja e zallit Degjo 0
52Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Djemte e Debores Degjo 0
53Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Djemte e Debores Degjo 0
54Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Djemte e Debores Degjo 0
55Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Faleminderit Degjo 0
56Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Faleminderit Degjo 0
57Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Faleminderit Degjo 0
58Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Ja sheshi ja mendja Degjo 0
59Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Ja sheshi ja mendja Degjo 0
60Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Ja sheshi ja mendja Degjo 0
61Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Lule e Permetit Degjo 0
62Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Lule e Permetit Degjo 0
63Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Lule e Permetit Degjo 0
64Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Me cigare nikotine Degjo 0
65Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Me cigare nikotine Degjo 0
66Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Me cigare nikotine Degjo 0
67Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Merrja Like dhe njehere Degjo 0
68Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Merrja Like dhe njehere Degjo 0
69Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Merrja Like dhe njehere Degjo 0
70Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Rruga e mbare Degjo 0
71Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Rruga e mbare Degjo 0
72Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Rruga e mbare Degjo 0
73Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Taksixhiu Degjo 0
74Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Taksixhiu Degjo 0
75Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Taksixhiu Degjo 0
76Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Vajza jetime Degjo 0
77Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Vajza jetime Degjo 0
78Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Vajza jetime Degjo 0
79Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Xhaketa e vjeter Degjo 0
80Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Xhaketa e vjeter Degjo 0
81Ylli Baka Rruga e Mbare 2008Xhaketa e vjeter Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...