Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Kenga Magjike Vol 2
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Kenga Magjike Vol 2
1Kenga Magjike Vol 2Anxhela Peristeri dhe Big man - Sonte dridhuni Degjo 0
2Kenga Magjike Vol 2Anxhela Peristeri dhe Big man - Sonte dridhuni Degjo 0
3Kenga Magjike Vol 2Anxhela Peristeri dhe Big man - Sonte dridhuni Degjo 0
4Kenga Magjike Vol 2Aurora - Le le kacurrele Degjo 0
5Kenga Magjike Vol 2Aurora - Le le kacurrele Degjo 0
6Kenga Magjike Vol 2Aurora - Le le kacurrele Degjo 0
7Kenga Magjike Vol 2Besmir Metani - Engjell a djall Degjo 0
8Kenga Magjike Vol 2Besmir Metani - Engjell a djall Degjo 0
9Kenga Magjike Vol 2Besmir Metani - Engjell a djall Degjo 0
10Kenga Magjike Vol 2Bleona Qerreti - Sdua Degjo 0
11Kenga Magjike Vol 2Bleona Qerreti - Sdua Degjo 0
12Kenga Magjike Vol 2Bleona Qerreti - Sdua Degjo 0
13Kenga Magjike Vol 2Elvana Gjata - Te kam xhan Degjo 0
14Kenga Magjike Vol 2Elvana Gjata - Te kam xhan Degjo 0
15Kenga Magjike Vol 2Elvana Gjata - Te kam xhan Degjo 0
16Kenga Magjike Vol 2Emi dhe Xhina - Lere naten pas Degjo 0
17Kenga Magjike Vol 2Emi dhe Xhina - Lere naten pas Degjo 0
18Kenga Magjike Vol 2Emi dhe Xhina - Lere naten pas Degjo 0
19Kenga Magjike Vol 2Erio Qerfozi - Netet e gjata Degjo 0
20Kenga Magjike Vol 2Erio Qerfozi - Netet e gjata Degjo 0
21Kenga Magjike Vol 2Erio Qerfozi - Netet e gjata Degjo 0
22Kenga Magjike Vol 2Esad Ademi - Nuk mund te rezistosh Degjo 0
23Kenga Magjike Vol 2Esad Ademi - Nuk mund te rezistosh Degjo 0
24Kenga Magjike Vol 2Esad Ademi - Nuk mund te rezistosh Degjo 0
25Kenga Magjike Vol 2Greta Koci - Kam mall Degjo 0
26Kenga Magjike Vol 2Greta Koci - Kam mall Degjo 0
27Kenga Magjike Vol 2Greta Koci - Kam mall Degjo 0
28Kenga Magjike Vol 2Jola - Ti je Degjo 0
29Kenga Magjike Vol 2Jola - Ti je Degjo 0
30Kenga Magjike Vol 2Jola - Ti je Degjo 0
31Kenga Magjike Vol 2Monika & Kristela - Ne te dyja Degjo 0
32Kenga Magjike Vol 2Monika & Kristela - Ne te dyja Degjo 0
33Kenga Magjike Vol 2Monika & Kristela - Ne te dyja Degjo 0
34Kenga Magjike Vol 2Orinda Huta - Harrova te marr fryme Degjo 0
35Kenga Magjike Vol 2Orinda Huta - Harrova te marr fryme Degjo 0
36Kenga Magjike Vol 2Orinda Huta - Harrova te marr fryme Degjo 0
37Kenga Magjike Vol 2Shpat Kasapi - Prane buzeve te tua Degjo 0
38Kenga Magjike Vol 2Shpat Kasapi - Prane buzeve te tua Degjo 0
39Kenga Magjike Vol 2Shpat Kasapi - Prane buzeve te tua Degjo 0
40Kenga Magjike Vol 2Syri i shqipes - Qika Degjo 0
41Kenga Magjike Vol 2Syri i shqipes - Qika Degjo 0
42Kenga Magjike Vol 2Syri i shqipes - Qika Degjo 0
43Kenga Magjike Vol 2Tuna - Testament Degjo 0
44Kenga Magjike Vol 2Tuna - Testament Degjo 0
45Kenga Magjike Vol 2Tuna - Testament Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...