Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Hitet 2009
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Hitet 2009
1Hitet 2009Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht Degjo 0
2Hitet 2009Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht Degjo 0
3Hitet 2009Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht Degjo 0
4Hitet 2009Artan Kola ft Xemi - Potpuri elbasanase Degjo 0
5Hitet 2009Artan Kola ft Xemi - Potpuri elbasanase Degjo 0
6Hitet 2009Artan Kola ft Xemi - Potpuri elbasanase Degjo 0
7Hitet 2009Aurela Gace - Bosh Degjo 0
8Hitet 2009Aurela Gace - Bosh Degjo 0
9Hitet 2009Aurela Gace - Bosh Degjo 0
10Hitet 2009Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare Degjo 0
11Hitet 2009Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare Degjo 0
12Hitet 2009Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare Degjo 0
13Hitet 2009Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz Degjo 0
14Hitet 2009Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz Degjo 0
15Hitet 2009Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz Degjo 0
16Hitet 2009Blero feat Dafina - La Vida Loca Degjo 0
17Hitet 2009Blero feat Dafina - La Vida Loca Degjo 0
18Hitet 2009Blero feat Dafina - La Vida Loca Degjo 0
19Hitet 2009Edita Sopjani - Ti nuk me meriton Degjo 0
20Hitet 2009Edita Sopjani - Ti nuk me meriton Degjo 0
21Hitet 2009Edita Sopjani - Ti nuk me meriton Degjo 0
22Hitet 2009Emmy dhe Valton - Rastesisht u pame Degjo 0
23Hitet 2009Emmy dhe Valton - Rastesisht u pame Degjo 0
24Hitet 2009Emmy dhe Valton - Rastesisht u pame Degjo 0
25Hitet 2009Eni Koci - Shprese Kerkon Nga Ti Degjo 0
26Hitet 2009Eni Koci - Shprese Kerkon Nga Ti Degjo 0
27Hitet 2009Eni Koci - Shprese Kerkon Nga Ti Degjo 0
28Hitet 2009Enrico Ruggeri ft Elsa Lila - La volata fi Degjo 0
29Hitet 2009Enrico Ruggeri ft Elsa Lila - La volata fi Degjo 0
30Hitet 2009Enrico Ruggeri ft Elsa Lila - La volata fi Degjo 0
31Hitet 2009Ermal Fejzullahu - Rrust kabashi Degjo 0
32Hitet 2009Ermal Fejzullahu - Rrust kabashi Degjo 0
33Hitet 2009Ermal Fejzullahu - Rrust kabashi Degjo 0
34Hitet 2009Fatjeta Barbullushi - Pash Dy Syte Ne Bal Degjo 0
35Hitet 2009Fatjeta Barbullushi - Pash Dy Syte Ne Bal Degjo 0
36Hitet 2009Fatjeta Barbullushi - Pash Dy Syte Ne Bal Degjo 0
37Hitet 2009Genta Ismajli - Skllav Ti Kurre Sdo Jesh Degjo 0
38Hitet 2009Genta Ismajli - Skllav Ti Kurre Sdo Jesh Degjo 0
39Hitet 2009Genta Ismajli - Skllav Ti Kurre Sdo Jesh Degjo 0
40Hitet 2009Gresa Behluli - Rrotolloje Numrin Degjo 0
41Hitet 2009Gresa Behluli - Rrotolloje Numrin Degjo 0
42Hitet 2009Gresa Behluli - Rrotolloje Numrin Degjo 0
43Hitet 2009Greta Koci - Do me shaje nena Degjo 0
44Hitet 2009Greta Koci - Do me shaje nena Degjo 0
45Hitet 2009Greta Koci - Do me shaje nena Degjo 0
46Hitet 2009Greta Koci ft Stine - Kush te foli keq per Degjo 0
47Hitet 2009Greta Koci ft Stine - Kush te foli keq per Degjo 0
48Hitet 2009Greta Koci ft Stine - Kush te foli keq per Degjo 0
49Hitet 2009Hekuran ft Blinera - Mos e le per pak Degjo 0
50Hitet 2009Hekuran ft Blinera - Mos e le per pak Degjo 0
51Hitet 2009Hekuran ft Blinera - Mos e le per pak Degjo 0
52Hitet 2009Ingrid Gjoni - Njeri tjetrin Degjo 0
53Hitet 2009Ingrid Gjoni - Njeri tjetrin Degjo 0
54Hitet 2009Ingrid Gjoni - Njeri tjetrin Degjo 0
55Hitet 2009Jonida Maliqi - Per Mue Paska Kanun Kisme Degjo 0
56Hitet 2009Jonida Maliqi - Per Mue Paska Kanun Kisme Degjo 0
57Hitet 2009Jonida Maliqi - Per Mue Paska Kanun Kisme Degjo 0
58Hitet 2009Kaltrina Selimi - Copy Paste Degjo 0
59Hitet 2009Kaltrina Selimi - Copy Paste Degjo 0
60Hitet 2009Kaltrina Selimi - Copy Paste Degjo 0
61Hitet 2009KAOS - Ktu jom Degjo 0
62Hitet 2009KAOS - Ktu jom Degjo 0
63Hitet 2009KAOS - Ktu jom Degjo 0
64Hitet 2009Kastro Zizo- Perjet Me Ty Partizon Degjo 0
65Hitet 2009Kastro Zizo- Perjet Me Ty Partizon Degjo 0
66Hitet 2009Kastro Zizo- Perjet Me Ty Partizon Degjo 0
67Hitet 2009Labi - Vajze me sy te shkruar Degjo 0
68Hitet 2009Labi - Vajze me sy te shkruar Degjo 0
69Hitet 2009Labi - Vajze me sy te shkruar Degjo 0
70Hitet 2009Laureta Meci - Santa Baby Degjo 0
71Hitet 2009Laureta Meci - Santa Baby Degjo 0
72Hitet 2009Laureta Meci - Santa Baby Degjo 0
73Hitet 2009Loco feat Arta - Jamaican Lady Degjo 0
74Hitet 2009Loco feat Arta - Jamaican Lady Degjo 0
75Hitet 2009Loco feat Arta - Jamaican Lady Degjo 0
76Hitet 2009Mali G ft Anjeza - Se di cpo ndodh Degjo 0
77Hitet 2009Mali G ft Anjeza - Se di cpo ndodh Degjo 0
78Hitet 2009Mali G ft Anjeza - Se di cpo ndodh Degjo 0
79Hitet 2009Melisa - Thelle ne shpirt Degjo 0
80Hitet 2009Melisa - Thelle ne shpirt Degjo 0
81Hitet 2009Melisa - Thelle ne shpirt Degjo 0
82Hitet 2009Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime Degjo 0
83Hitet 2009Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime Degjo 0
84Hitet 2009Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime Degjo 0
85Hitet 2009Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande Degjo 0
86Hitet 2009Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande Degjo 0
87Hitet 2009Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande Degjo 0
88Hitet 2009Nexhat Osmani - Ku ke ikur Degjo 0
89Hitet 2009Nexhat Osmani - Ku ke ikur Degjo 0
90Hitet 2009Nexhat Osmani - Ku ke ikur Degjo 0
91Hitet 2009NRG Band - Urgjentisht Degjo 0
92Hitet 2009NRG Band - Urgjentisht Degjo 0
93Hitet 2009NRG Band - Urgjentisht Degjo 0
94Hitet 2009Rrezarta Shkurta - Ne Parajsen time Degjo 0
95Hitet 2009Rrezarta Shkurta - Ne Parajsen time Degjo 0
96Hitet 2009Rrezarta Shkurta - Ne Parajsen time Degjo 0
97Hitet 2009Saranda - Vallja e Burrave Degjo 0
98Hitet 2009Saranda - Vallja e Burrave Degjo 0
99Hitet 2009Saranda - Vallja e Burrave Degjo 0
100Hitet 2009Shota Baraliu - E zonja Degjo 0
101Hitet 2009Shota Baraliu - E zonja Degjo 0
102Hitet 2009Shota Baraliu - E zonja Degjo 0
103Hitet 2009Shpat Deda - A Thu Degjo 0
104Hitet 2009Shpat Deda - A Thu Degjo 0
105Hitet 2009Shpat Deda - A Thu Degjo 0
106Hitet 2009Xhavit Dedej - Dhonder sec u bone Degjo 0
107Hitet 2009Xhavit Dedej - Dhonder sec u bone Degjo 0
108Hitet 2009Xhavit Dedej - Dhonder sec u bone Degjo 0
109Hitet 2009Zanfina Ismajli - Do te jem e jotja Degjo 0
110Hitet 2009Zanfina Ismajli - Do te jem e jotja Degjo 0
111Hitet 2009Zanfina Ismajli - Do te jem e jotja Degjo 0
112HITET E FUNDIT 2009(2) Vesa Luma - Edhe nje fundvit Degjo 0
113HITET E FUNDIT 2009(2) Vesa Luma - Edhe nje fundvit Degjo 0
114HITET E FUNDIT 2009(2) Vesa Luma - Edhe nje fundvit Degjo 0
115HITET E FUNDIT 2009Adelina Thaqi - Do Te Urrej Degjo 0
116HITET E FUNDIT 2009Adelina Thaqi - Do Te Urrej Degjo 0
117HITET E FUNDIT 2009Adelina Thaqi - Do Te Urrej Degjo 0
118HITET E FUNDIT 2009Antre - Chokollata Degjo 0
119HITET E FUNDIT 2009Antre - Chokollata Degjo 0
120HITET E FUNDIT 2009Antre - Chokollata Degjo 0
121HITET E FUNDIT 2009Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit Degjo 0
122HITET E FUNDIT 2009Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit Degjo 0
123HITET E FUNDIT 2009Arberie Hadergjonaj - Nderi i Kombit Degjo 0
124HITET E FUNDIT 2009Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat Degjo 0
125HITET E FUNDIT 2009Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat Degjo 0
126HITET E FUNDIT 2009Babeta Shahini - Nuk jan me zemrat Degjo 0
127HITET E FUNDIT 2009Blero & Skillz & Kaos & Mc Kresha & Lyrical Son & F Kay - La vida loca Degjo 0
128HITET E FUNDIT 2009Blero & Skillz & Kaos & Mc Kresha & Lyrical Son & F Kay - La vida loca Degjo 0
129HITET E FUNDIT 2009Blero & Skillz & Kaos & Mc Kresha & Lyrical Son & F Kay - La vida loca Degjo 0
130HITET E FUNDIT 2009Blinera dhe Hekuran Krasniqi - Lali Degjo 0
131HITET E FUNDIT 2009Blinera dhe Hekuran Krasniqi - Lali Degjo 0
132HITET E FUNDIT 2009Blinera dhe Hekuran Krasniqi - Lali Degjo 0
133HITET E FUNDIT 2009Elvana Gjata - Nuk jemi me Degjo 0
134HITET E FUNDIT 2009Elvana Gjata - Nuk jemi me Degjo 0
135HITET E FUNDIT 2009Elvana Gjata - Nuk jemi me Degjo 0
136HITET E FUNDIT 2009Ervin Bushati - Rakia Degjo 0
137HITET E FUNDIT 2009Ervin Bushati - Rakia Degjo 0
138HITET E FUNDIT 2009Ervin Bushati - Rakia Degjo 0
139HITET E FUNDIT 2009Kejsi Tola - Carry me in your dreams (EV2009) Degjo 0
140HITET E FUNDIT 2009Kejsi Tola - Carry me in your dreams (EV2009) Degjo 0
141HITET E FUNDIT 2009Kejsi Tola - Carry me in your dreams (EV2009) Degjo 0
142HITET E FUNDIT 2009Lori - Keq Degjo 0
143HITET E FUNDIT 2009Lori - Keq Degjo 0
144HITET E FUNDIT 2009Lori - Keq Degjo 0
145HITET E FUNDIT 2009Lori - Mesnate Degjo 0
146HITET E FUNDIT 2009Lori - Mesnate Degjo 0
147HITET E FUNDIT 2009Lori - Mesnate Degjo 0
148HITET E FUNDIT 2009Lyrical Son Ft Degjo 0
149HITET E FUNDIT 2009Lyrical Son Ft Degjo 0
150HITET E FUNDIT 2009Lyrical Son Ft Degjo 0
151HITET E FUNDIT 2009Mira Janji - I mallkuar qofsh Degjo 0
152HITET E FUNDIT 2009Mira Janji - I mallkuar qofsh Degjo 0
153HITET E FUNDIT 2009Mira Janji - I mallkuar qofsh Degjo 0
154HITET E FUNDIT 2009Mirsa dhe Gentz - Ata kane nevoje Degjo 0
155HITET E FUNDIT 2009Mirsa dhe Gentz - Ata kane nevoje Degjo 0
156HITET E FUNDIT 2009Mirsa dhe Gentz - Ata kane nevoje Degjo 0
157HITET E FUNDIT 2009newPorn ft Degjo 0
158HITET E FUNDIT 2009newPorn ft Degjo 0
159HITET E FUNDIT 2009newPorn ft Degjo 0
160HITET E FUNDIT 2009Nora - Vetem Mua Degjo 0
161HITET E FUNDIT 2009Nora - Vetem Mua Degjo 0
162HITET E FUNDIT 2009Nora - Vetem Mua Degjo 0
163HITET E FUNDIT 2009NRG band - Nina Degjo 0
164HITET E FUNDIT 2009NRG band - Nina Degjo 0
165HITET E FUNDIT 2009NRG band - Nina Degjo 0
166HITET E FUNDIT 2009Rovena Stefa - Rrofte shqipja dhe vatani Degjo 0
167HITET E FUNDIT 2009Rovena Stefa - Rrofte shqipja dhe vatani Degjo 0
168HITET E FUNDIT 2009Rovena Stefa - Rrofte shqipja dhe vatani Degjo 0
169HITET E FUNDIT 2009Saranda - Per mua je perendi Degjo 0
170HITET E FUNDIT 2009Saranda - Per mua je perendi Degjo 0
171HITET E FUNDIT 2009Saranda - Per mua je perendi Degjo 0
172HITET E FUNDIT 2009Zajmina Vasjari - Facebook Degjo 0
173HITET E FUNDIT 2009Zajmina Vasjari - Facebook Degjo 0
174HITET E FUNDIT 2009Zajmina Vasjari - Facebook Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...