Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Shpat Kasapi
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Shpat Kasapi
1Festivali i 47 i kenges ne RTVSHShpat Kasapi - Arome mediterane Degjo 0
2Festivali i 47 i kenges ne RTVSHShpat Kasapi - Arome mediterane Degjo 0
3Festivali i 47 i kenges ne RTVSHShpat Kasapi - Arome mediterane Degjo 0
4Festivali i 47 i kenges ne RTVSHShpat Kasapi _ Adelina Tahiri - Arome med Degjo 0
5Festivali i 47 i kenges ne RTVSHShpat Kasapi _ Adelina Tahiri - Arome med Degjo 0
6Festivali i 47 i kenges ne RTVSHShpat Kasapi _ Adelina Tahiri - Arome med Degjo 0
7Kenga Magjike Vol 2Shpat Kasapi - Prane buzeve te tua Degjo 0
8Kenga Magjike Vol 2Shpat Kasapi - Prane buzeve te tua Degjo 0
9Kenga Magjike Vol 2Shpat Kasapi - Prane buzeve te tua Degjo 0
10Shpat KasapiAgjamiu Degjo 0
11Shpat KasapiAgjamiu Degjo 0
12Shpat KasapiAgjamiu Degjo 0
13Shpat KasapiAsgje midis nesh1 Degjo 0
14Shpat KasapiAsgje midis nesh1 Degjo 0
15Shpat KasapiAsgje midis nesh1 Degjo 0
16Shpat KasapiDo te fal nje rruze Degjo 0
17Shpat KasapiDo te fal nje rruze Degjo 0
18Shpat KasapiDo te fal nje rruze Degjo 0
19Shpat KasapiFisnike Degjo 0
20Shpat KasapiFisnike Degjo 0
21Shpat KasapiFisnike Degjo 0
22Shpat KasapiJam dhe kam Degjo 0
23Shpat KasapiJam dhe kam Degjo 0
24Shpat KasapiJam dhe kam Degjo 0
25Shpat KasapiKthehu Shpirt Degjo 0
26Shpat KasapiKthehu Shpirt Degjo 0
27Shpat KasapiKthehu Shpirt Degjo 0
28Shpat KasapiKush te ndau prej meje Degjo 0
29Shpat KasapiKush te ndau prej meje Degjo 0
30Shpat KasapiKush te ndau prej meje Degjo 0
31Shpat KasapiLARGOHU-SHPAT KASAPI Degjo 0
32Shpat KasapiLARGOHU-SHPAT KASAPI Degjo 0
33Shpat KasapiLARGOHU-SHPAT KASAPI Degjo 0
34Shpat KasapiLoti me pikon Degjo 0
35Shpat KasapiLoti me pikon Degjo 0
36Shpat KasapiLoti me pikon Degjo 0
37Shpat KasapiLuaj Luaj Degjo 0
38Shpat KasapiLuaj Luaj Degjo 0
39Shpat KasapiLuaj Luaj Degjo 0
40Shpat KasapiMe ke Tradhetuar Degjo 0
41Shpat KasapiMe ke Tradhetuar Degjo 0
42Shpat KasapiMe ke Tradhetuar Degjo 0
43Shpat KasapiMos me prit Degjo 0
44Shpat KasapiMos me prit Degjo 0
45Shpat KasapiMos me prit Degjo 0
46Shpat KasapiMos me urrej Degjo 0
47Shpat KasapiMos me urrej Degjo 0
48Shpat KasapiMos me urrej Degjo 0
49Shpat KasapiNuk mundem pa ty Degjo 0
50Shpat KasapiNuk mundem pa ty Degjo 0
51Shpat KasapiNuk mundem pa ty Degjo 0
52Shpat KasapiPa ty Sjetoj Degjo 0
53Shpat KasapiPa ty Sjetoj Degjo 0
54Shpat KasapiPa ty Sjetoj Degjo 0
55Shpat KasapiPer Pak Magji Degjo 0
56Shpat KasapiPer Pak Magji Degjo 0
57Shpat KasapiPer Pak Magji Degjo 0
58Shpat KasapiPer Se Jetoj Degjo 0
59Shpat KasapiPer Se Jetoj Degjo 0
60Shpat KasapiPer Se Jetoj Degjo 0
61Shpat KasapiPran teje Degjo 0
62Shpat KasapiPran teje Degjo 0
63Shpat KasapiPran teje Degjo 0
64Shpat KasapiQaje trimin Degjo 0
65Shpat KasapiQaje trimin Degjo 0
66Shpat KasapiQaje trimin Degjo 0
67Shpat KasapiSa e bukur je RMX Degjo 0
68Shpat KasapiSa e bukur je RMX Degjo 0
69Shpat KasapiSa e bukur je RMX Degjo 0
70Shpat KasapiSa te kam jete Degjo 0
71Shpat KasapiSa te kam jete Degjo 0
72Shpat KasapiSa te kam jete Degjo 0
73Shpat KasapiSenjorita Degjo 0
74Shpat KasapiSenjorita Degjo 0
75Shpat KasapiSenjorita Degjo 0
76Shpat KasapiShuje Degjo 0
77Shpat KasapiShuje Degjo 0
78Shpat KasapiShuje Degjo 0
79Shpat KasapiSkemi Faj Degjo 0
80Shpat KasapiSkemi Faj Degjo 0
81Shpat KasapiSkemi Faj Degjo 0
82Shpat KasapiSkemi me romancen Degjo 0
83Shpat KasapiSkemi me romancen Degjo 0
84Shpat KasapiSkemi me romancen Degjo 0
85Shpat KasapiSonte dua te qesh Degjo 0
86Shpat KasapiSonte dua te qesh Degjo 0
87Shpat KasapiSonte dua te qesh Degjo 0
88Shpat KasapiUjku i vjeter Degjo 0
89Shpat KasapiUjku i vjeter Degjo 0
90Shpat KasapiUjku i vjeter Degjo 0
91Shpat KasapiValle kosovare Degjo 0
92Shpat KasapiValle kosovare Degjo 0
93Shpat KasapiValle kosovare Degjo 0
94Shpat KasapiVetem une te Njoh Degjo 0
95Shpat KasapiVetem une te Njoh Degjo 0
96Shpat KasapiVetem une te Njoh Degjo 0
97Shpat Kasapi 2007Cohu Rexho Degjo 0
98Shpat Kasapi 2007Cohu Rexho Degjo 0
99Shpat Kasapi 2007Cohu Rexho Degjo 0
100Shpat Kasapi 2007Crazy Degjo 0
101Shpat Kasapi 2007Crazy Degjo 0
102Shpat Kasapi 2007Crazy Degjo 0
103Shpat Kasapi 2007Goca Tirane Degjo 0
104Shpat Kasapi 2007Goca Tirane Degjo 0
105Shpat Kasapi 2007Goca Tirane Degjo 0
106Shpat Kasapi 2007Jo mos thuaj Jo Degjo 0
107Shpat Kasapi 2007Jo mos thuaj Jo Degjo 0
108Shpat Kasapi 2007Jo mos thuaj Jo Degjo 0
109Shpat Kasapi 2007Mos me thuaj Degjo 0
110Shpat Kasapi 2007Mos me thuaj Degjo 0
111Shpat Kasapi 2007Mos me thuaj Degjo 0
112Shpat Kasapi 2007Mos qaj per mu Degjo 0
113Shpat Kasapi 2007Mos qaj per mu Degjo 0
114Shpat Kasapi 2007Mos qaj per mu Degjo 0
115Shpat Kasapi 2007Prap se si Prap Degjo 0
116Shpat Kasapi 2007Prap se si Prap Degjo 0
117Shpat Kasapi 2007Prap se si Prap Degjo 0
118Shpat Kasapi 2007Se Pranon Degjo 0
119Shpat Kasapi 2007Se Pranon Degjo 0
120Shpat Kasapi 2007Se Pranon Degjo 0
121Shpat Kasapi 2007Shpresat e Fundit Degjo 0
122Shpat Kasapi 2007Shpresat e Fundit Degjo 0
123Shpat Kasapi 2007Shpresat e Fundit Degjo 0
124Shpat Kasapi 2007Te un se te un Degjo 0
125Shpat Kasapi 2007Te un se te un Degjo 0
126Shpat Kasapi 2007Te un se te un Degjo 0
127Shpat Kasapi 2007Ti prap me don Degjo 0
128Shpat Kasapi 2007Ti prap me don Degjo 0
129Shpat Kasapi 2007Ti prap me don Degjo 0
130Shpat Kasapi 2008Dashurom ti Degjo 0
131Shpat Kasapi 2008Dashurom ti Degjo 0
132Shpat Kasapi 2008Dashurom ti Degjo 0
133Shpat Kasapi 2008Fajin e kam Vet Degjo 0
134Shpat Kasapi 2008Fajin e kam Vet Degjo 0
135Shpat Kasapi 2008Fajin e kam Vet Degjo 0
136Shpat Kasapi 2008Goce Tirane Degjo 0
137Shpat Kasapi 2008Goce Tirane Degjo 0
138Shpat Kasapi 2008Goce Tirane Degjo 0
139Shpat Kasapi 2008Heshtja eshte Flori Degjo 0
140Shpat Kasapi 2008Heshtja eshte Flori Degjo 0
141Shpat Kasapi 2008Heshtja eshte Flori Degjo 0
142Shpat Kasapi 2008Jo mos thuaj jo Degjo 0
143Shpat Kasapi 2008Jo mos thuaj jo Degjo 0
144Shpat Kasapi 2008Jo mos thuaj jo Degjo 0
145Shpat Kasapi 2008Kush ishte Fejuar Degjo 0
146Shpat Kasapi 2008Kush ishte Fejuar Degjo 0
147Shpat Kasapi 2008Kush ishte Fejuar Degjo 0
148Shpat Kasapi 2008Luj Luj Bukuroshe Degjo 0
149Shpat Kasapi 2008Luj Luj Bukuroshe Degjo 0
150Shpat Kasapi 2008Luj Luj Bukuroshe Degjo 0
151Shpat Kasapi 2008Mos me thuaj Degjo 0
152Shpat Kasapi 2008Mos me thuaj Degjo 0
153Shpat Kasapi 2008Mos me thuaj Degjo 0
154Shpat Kasapi 2008Mos qaj per mu Degjo 0
155Shpat Kasapi 2008Mos qaj per mu Degjo 0
156Shpat Kasapi 2008Mos qaj per mu Degjo 0
157Shpat Kasapi 2008Njesoj per te dy Degjo 0
158Shpat Kasapi 2008Njesoj per te dy Degjo 0
159Shpat Kasapi 2008Njesoj per te dy Degjo 0
160Shpat Kasapi 2008Nuk jam si ti Degjo 0
161Shpat Kasapi 2008Nuk jam si ti Degjo 0
162Shpat Kasapi 2008Nuk jam si ti Degjo 0
163Shpat Kasapi 2008Prap se Prap Degjo 0
164Shpat Kasapi 2008Prap se Prap Degjo 0
165Shpat Kasapi 2008Prap se Prap Degjo 0
166Shpat Kasapi 2008Sa shume fjale dhe premtime Degjo 0
167Shpat Kasapi 2008Sa shume fjale dhe premtime Degjo 0
168Shpat Kasapi 2008Sa shume fjale dhe premtime Degjo 0
169Shpat Kasapi 2008Se pranon Degjo 0
170Shpat Kasapi 2008Se pranon Degjo 0
171Shpat Kasapi 2008Se pranon Degjo 0
172Shpat Kasapi 2008Shpresat e Fundit Degjo 0
173Shpat Kasapi 2008Shpresat e Fundit Degjo 0
174Shpat Kasapi 2008Shpresat e Fundit Degjo 0
175Shpat Kasapi 2008Sillu pshtillu Degjo 0
176Shpat Kasapi 2008Sillu pshtillu Degjo 0
177Shpat Kasapi 2008Sillu pshtillu Degjo 0
178Shpat Kasapi 2008Te un se te un Degjo 0
179Shpat Kasapi 2008Te un se te un Degjo 0
180Shpat Kasapi 2008Te un se te un Degjo 0
181Shpat Kasapi 2008Ti prap me don Degjo 0
182Shpat Kasapi 2008Ti prap me don Degjo 0
183Shpat Kasapi 2008Ti prap me don Degjo 0
184Shpat Kasapi 2008Ty Te Mendoj Degjo 0
185Shpat Kasapi 2008Ty Te Mendoj Degjo 0
186Shpat Kasapi 2008Ty Te Mendoj Degjo 0
187Shpat Kasapi 2008Vetes nuk ja fali Degjo 0
188Shpat Kasapi 2008Vetes nuk ja fali Degjo 0
189Shpat Kasapi 2008Vetes nuk ja fali Degjo 0
190Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Bjeri gajdes gajdegji Degjo 0
191Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Bjeri gajdes gajdegji Degjo 0
192Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Bjeri gajdes gajdegji Degjo 0
193Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Goc Tirane Degjo 0
194Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Goc Tirane Degjo 0
195Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Goc Tirane Degjo 0
196Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Kur e pash at vajzen te shkolla Degjo 0
197Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Kur e pash at vajzen te shkolla Degjo 0
198Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Kur e pash at vajzen te shkolla Degjo 0
199Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Kush u qu me vallxu Degjo 0
200Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Kush u qu me vallxu Degjo 0
201Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Kush u qu me vallxu Degjo 0
202Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Nje soj esht per ty nje soj esht per mu Degjo 0
203Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Nje soj esht per ty nje soj esht per mu Degjo 0
204Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Nje soj esht per ty nje soj esht per mu Degjo 0
205Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Nusja jon e bukur Degjo 0
206Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Nusja jon e bukur Degjo 0
207Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Nusja jon e bukur Degjo 0
208Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009O sa e kam dasht nje zambak te bardh Degjo 0
209Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009O sa e kam dasht nje zambak te bardh Degjo 0
210Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009O sa e kam dasht nje zambak te bardh Degjo 0
211Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Tjeter kush ne zemren tande ka hy Degjo 0
212Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Tjeter kush ne zemren tande ka hy Degjo 0
213Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Tjeter kush ne zemren tande ka hy Degjo 0
214Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Valle kosovare Degjo 0
215Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Valle kosovare Degjo 0
216Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009Valle kosovare Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...