Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Alban Skenderaj
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Alban Skenderaj
1Alban SkenderajBukuri e frikshme Degjo 0
2Alban SkenderajBukuri e frikshme Degjo 0
3Alban SkenderajBukuri e frikshme Degjo 0
4Alban SkenderajDeri ne fund Degjo 0
5Alban SkenderajDeri ne fund Degjo 0
6Alban SkenderajDeri ne fund Degjo 0
7Alban SkenderajDiqka Degjo 0
8Alban SkenderajDiqka Degjo 0
9Alban SkenderajDiqka Degjo 0
10Alban SkenderajE verteta ime Degjo 0
11Alban SkenderajE verteta ime Degjo 0
12Alban SkenderajE verteta ime Degjo 0
13Alban SkenderajHapesira e nje endrre Degjo 0
14Alban SkenderajHapesira e nje endrre Degjo 0
15Alban SkenderajHapesira e nje endrre Degjo 0
16Alban SkenderajJet e kufizuar Degjo 0
17Alban SkenderajJet e kufizuar Degjo 0
18Alban SkenderajJet e kufizuar Degjo 0
19Alban SkenderajKy ritem Degjo 0
20Alban SkenderajKy ritem Degjo 0
21Alban SkenderajKy ritem Degjo 0
22Alban SkenderajMy oasis Degjo 0
23Alban SkenderajMy oasis Degjo 0
24Alban SkenderajMy oasis Degjo 0
25Alban SkenderajThirrje e deshperuar Degjo 0
26Alban SkenderajThirrje e deshperuar Degjo 0
27Alban SkenderajThirrje e deshperuar Degjo 0
28Alban SkenderajVerso il blu Degjo 0
29Alban SkenderajVerso il blu Degjo 0
30Alban SkenderajVerso il blu Degjo 0
31Alban SkenderajVetem Ty Degjo 0
32Alban SkenderajVetem Ty Degjo 0
33Alban SkenderajVetem Ty Degjo 0
34Alban Skenderaj 2008Afer dhe Large Degjo 0
35Alban Skenderaj 2008Afer dhe Large Degjo 0
36Alban Skenderaj 2008Afer dhe Large Degjo 0
37Alban Skenderaj 2008Ata sy Degjo 0
38Alban Skenderaj 2008Ata sy Degjo 0
39Alban Skenderaj 2008Ata sy Degjo 0
40Alban Skenderaj 2008Do jemi ne Degjo 0
41Alban Skenderaj 2008Do jemi ne Degjo 0
42Alban Skenderaj 2008Do jemi ne Degjo 0
43Alban Skenderaj 2008E veshtire Degjo 0
44Alban Skenderaj 2008E veshtire Degjo 0
45Alban Skenderaj 2008E veshtire Degjo 0
46Alban Skenderaj 2008Eklips Degjo 0
47Alban Skenderaj 2008Eklips Degjo 0
48Alban Skenderaj 2008Eklips Degjo 0
49Alban Skenderaj 2008Kur fjalet mungojne Degjo 0
50Alban Skenderaj 2008Kur fjalet mungojne Degjo 0
51Alban Skenderaj 2008Kur fjalet mungojne Degjo 0
52Alban Skenderaj 2008Let me die with you Degjo 0
53Alban Skenderaj 2008Let me die with you Degjo 0
54Alban Skenderaj 2008Let me die with you Degjo 0
55Alban Skenderaj 2008Mall mergimtar Degjo 0
56Alban Skenderaj 2008Mall mergimtar Degjo 0
57Alban Skenderaj 2008Mall mergimtar Degjo 0
58Alban Skenderaj 2008Melodi Degjo 0
59Alban Skenderaj 2008Melodi Degjo 0
60Alban Skenderaj 2008Melodi Degjo 0
61Alban Skenderaj 2008Nese nje dite Degjo 0
62Alban Skenderaj 2008Nese nje dite Degjo 0
63Alban Skenderaj 2008Nese nje dite Degjo 0
64Alban Skenderaj 2008Njehere ne jete Degjo 0
65Alban Skenderaj 2008Njehere ne jete Degjo 0
66Alban Skenderaj 2008Njehere ne jete Degjo 0
67Alban Skenderaj 2008Poeli Degjo 0
68Alban Skenderaj 2008Poeli Degjo 0
69Alban Skenderaj 2008Poeli Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...