Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Ardit Gjebrea
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Ardit Gjebrea
1Ardit GjebreaAtit Degjo 0
2Ardit GjebreaAtit Degjo 0
3Ardit GjebreaAtit Degjo 0
4Ardit GjebreaBota ime Degjo 0
5Ardit GjebreaBota ime Degjo 0
6Ardit GjebreaBota ime Degjo 0
7Ardit GjebreaCmenduri Degjo 0
8Ardit GjebreaCmenduri Degjo 0
9Ardit GjebreaCmenduri Degjo 0
10Ardit GjebreaDimeroj Degjo 0
11Ardit GjebreaDimeroj Degjo 0
12Ardit GjebreaDimeroj Degjo 0
13Ardit GjebreaEja Degjo 0
14Ardit GjebreaEja Degjo 0
15Ardit GjebreaEja Degjo 0
16Ardit GjebreaFlas me henen Degjo 0
17Ardit GjebreaFlas me henen Degjo 0
18Ardit GjebreaFlas me henen Degjo 0
19Ardit GjebreaHapat e fundit Degjo 0
20Ardit GjebreaHapat e fundit Degjo 0
21Ardit GjebreaHapat e fundit Degjo 0
22Ardit GjebreaHavale Degjo 0
23Ardit GjebreaHavale Degjo 0
24Ardit GjebreaHavale Degjo 0
25Ardit GjebreaHijet Degjo 0
26Ardit GjebreaHijet Degjo 0
27Ardit GjebreaHijet Degjo 0
28Ardit GjebreaJa Ku Jam Degjo 0
29Ardit GjebreaJa Ku Jam Degjo 0
30Ardit GjebreaJa Ku Jam Degjo 0
31Ardit GjebreaJam Degjo 0
32Ardit GjebreaJam Degjo 0
33Ardit GjebreaJam Degjo 0
34Ardit GjebreaJeto dhe jeten time Degjo 0
35Ardit GjebreaJeto dhe jeten time Degjo 0
36Ardit GjebreaJeto dhe jeten time Degjo 0
37Ardit GjebreaJo me Degjo 0
38Ardit GjebreaJo me Degjo 0
39Ardit GjebreaJo me Degjo 0
40Ardit GjebreaJon Degjo 0
41Ardit GjebreaJon Degjo 0
42Ardit GjebreaJon Degjo 0
43Ardit GjebreaKenga e Arixhiut Degjo 0
44Ardit GjebreaKenga e Arixhiut Degjo 0
45Ardit GjebreaKenga e Arixhiut Degjo 0
46Ardit GjebreaKur braktis ate qe do Degjo 0
47Ardit GjebreaKur braktis ate qe do Degjo 0
48Ardit GjebreaKur braktis ate qe do Degjo 0
49Ardit GjebreaKur te jesh merzitur shume Degjo 0
50Ardit GjebreaKur te jesh merzitur shume Degjo 0
51Ardit GjebreaKur te jesh merzitur shume Degjo 0
52Ardit GjebreaMakina E Memories Degjo 0
53Ardit GjebreaMakina E Memories Degjo 0
54Ardit GjebreaMakina E Memories Degjo 0
55Ardit GjebreaMaria Degjo 0
56Ardit GjebreaMaria Degjo 0
57Ardit GjebreaMaria Degjo 0
58Ardit GjebreaMuret E Qytetit Degjo 0
59Ardit GjebreaMuret E Qytetit Degjo 0
60Ardit GjebreaMuret E Qytetit Degjo 0
61Ardit GjebreaSe te kam shpirt Degjo 0
62Ardit GjebreaSe te kam shpirt Degjo 0
63Ardit GjebreaSe te kam shpirt Degjo 0
64Ardit GjebreaShume te kam dashur pro Degjo 0
65Ardit GjebreaShume te kam dashur pro Degjo 0
66Ardit GjebreaShume te kam dashur pro Degjo 0
67Ardit GjebreaSyzeza Degjo 0
68Ardit GjebreaSyzeza Degjo 0
69Ardit GjebreaSyzeza Degjo 0
70Ardit GjebreaTe dua Degjo 0
71Ardit GjebreaTe dua Degjo 0
72Ardit GjebreaTe dua Degjo 0
73Ardit GjebreaTe dua ft Inva Mula Degjo 0
74Ardit GjebreaTe dua ft Inva Mula Degjo 0
75Ardit GjebreaTe dua ft Inva Mula Degjo 0
76Ardit GjebreaTi nuk ke me ndjenja Degjo 0
77Ardit GjebreaTi nuk ke me ndjenja Degjo 0
78Ardit GjebreaTi nuk ke me ndjenja Degjo 0
79Ardit GjebreaVargje Per Vete Degjo 0
80Ardit GjebreaVargje Per Vete Degjo 0
81Ardit GjebreaVargje Per Vete Degjo 0
82Ardit GjebreaVetem ne kemi munguar Degjo 0
83Ardit GjebreaVetem ne kemi munguar Degjo 0
84Ardit GjebreaVetem ne kemi munguar Degjo 0
85Ardit GjebreaXhinxhile Degjo 0
86Ardit GjebreaXhinxhile Degjo 0
87Ardit GjebreaXhinxhile Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...