Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Argjend Lloga
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Argjend Lloga
1Argjend LlogaAni moj asime Degjo 0
2Argjend LlogaAni moj asime Degjo 0
3Argjend LlogaAni moj asime Degjo 0
4Argjend LlogaDo largohem Degjo 0
5Argjend LlogaDo largohem Degjo 0
6Argjend LlogaDo largohem Degjo 0
7Argjend LlogaE ti moj ajke Degjo 0
8Argjend LlogaE ti moj ajke Degjo 0
9Argjend LlogaE ti moj ajke Degjo 0
10Argjend LlogaErresire e pyllit Degjo 0
11Argjend LlogaErresire e pyllit Degjo 0
12Argjend LlogaErresire e pyllit Degjo 0
13Argjend LlogaHajde vajza Degjo 0
14Argjend LlogaHajde vajza Degjo 0
15Argjend LlogaHajde vajza Degjo 0
16Argjend LlogaKalavesh me rrush Degjo 0
17Argjend LlogaKalavesh me rrush Degjo 0
18Argjend LlogaKalavesh me rrush Degjo 0
19Argjend LlogaKur te kthehesh Degjo 0
20Argjend LlogaKur te kthehesh Degjo 0
21Argjend LlogaKur te kthehesh Degjo 0
22Argjend LlogaKush je ti Degjo 0
23Argjend LlogaKush je ti Degjo 0
24Argjend LlogaKush je ti Degjo 0
25Argjend LlogaLoti i verber Degjo 0
26Argjend LlogaLoti i verber Degjo 0
27Argjend LlogaLoti i verber Degjo 0
28Argjend LlogaMos u plak larg meje Degjo 0
29Argjend LlogaMos u plak larg meje Degjo 0
30Argjend LlogaMos u plak larg meje Degjo 0
31Argjend LlogaNje kenge me zure prite Degjo 0
32Argjend LlogaNje kenge me zure prite Degjo 0
33Argjend LlogaNje kenge me zure prite Degjo 0
34Argjend LlogaNjeri qesh dhe tjetri qan Degjo 0
35Argjend LlogaNjeri qesh dhe tjetri qan Degjo 0
36Argjend LlogaNjeri qesh dhe tjetri qan Degjo 0
37Argjend LlogaO mor pampur Degjo 0
38Argjend LlogaO mor pampur Degjo 0
39Argjend LlogaO mor pampur Degjo 0
40Argjend LlogaPerqafim Degjo 0
41Argjend LlogaPerqafim Degjo 0
42Argjend LlogaPerqafim Degjo 0
43Argjend LlogaPo ku je bija ime Degjo 0
44Argjend LlogaPo ku je bija ime Degjo 0
45Argjend LlogaPo ku je bija ime Degjo 0
46Argjend LlogaShkova me mbush uje Degjo 0
47Argjend LlogaShkova me mbush uje Degjo 0
48Argjend LlogaShkova me mbush uje Degjo 0
49Argjend LlogaSka parajse gratis Degjo 0
50Argjend LlogaSka parajse gratis Degjo 0
51Argjend LlogaSka parajse gratis Degjo 0
52Argjend LlogaSonte me mungon Degjo 0
53Argjend LlogaSonte me mungon Degjo 0
54Argjend LlogaSonte me mungon Degjo 0
55Argjend LlogaSta bej jeten monoton Degjo 0
56Argjend LlogaSta bej jeten monoton Degjo 0
57Argjend LlogaSta bej jeten monoton Degjo 0
58Argjend LlogaTe dua dhe pse genjen Degjo 0
59Argjend LlogaTe dua dhe pse genjen Degjo 0
60Argjend LlogaTe dua dhe pse genjen Degjo 0
61Argjend LlogaTe pusi qirages Degjo 0
62Argjend LlogaTe pusi qirages Degjo 0
63Argjend LlogaTe pusi qirages Degjo 0
64Argjend LlogaVetem ty te dua Degjo 0
65Argjend LlogaVetem ty te dua Degjo 0
66Argjend LlogaVetem ty te dua Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...