Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Kenga Magjike 2006
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Kenga Magjike 2006
1Kenga Magjike 2006Agb - Fabiani - Hej kamariere Degjo 0
2Kenga Magjike 2006Agb - Fabiani - Hej kamariere Degjo 0
3Kenga Magjike 2006Agb - Fabiani - Hej kamariere Degjo 0
4Kenga Magjike 2006Albmagji - Ti me kall Degjo 0
5Kenga Magjike 2006Albmagji - Ti me kall Degjo 0
6Kenga Magjike 2006Albmagji - Ti me kall Degjo 0
7Kenga Magjike 2006Aurel thellimi - Jam vetem Degjo 0
8Kenga Magjike 2006Aurel thellimi - Jam vetem Degjo 0
9Kenga Magjike 2006Aurel thellimi - Jam vetem Degjo 0
10Kenga Magjike 2006Besa - Tani te dua Degjo 0
11Kenga Magjike 2006Besa - Tani te dua Degjo 0
12Kenga Magjike 2006Besa - Tani te dua Degjo 0
13Kenga Magjike 2006Besiana Kertusha - Dhe mbetet nje Imazh Degjo 0
14Kenga Magjike 2006Besiana Kertusha - Dhe mbetet nje Imazh Degjo 0
15Kenga Magjike 2006Besiana Kertusha - Dhe mbetet nje Imazh Degjo 0
16Kenga Magjike 2006Ciljeta - ske ku vete Degjo 0
17Kenga Magjike 2006Ciljeta - ske ku vete Degjo 0
18Kenga Magjike 2006Ciljeta - ske ku vete Degjo 0
19Kenga Magjike 2006Denis Hasa - Nata perfekte Degjo 0
20Kenga Magjike 2006Denis Hasa - Nata perfekte Degjo 0
21Kenga Magjike 2006Denis Hasa - Nata perfekte Degjo 0
22Kenga Magjike 2006Eneida Tarifa - Rreth zjarrit tim Degjo 0
23Kenga Magjike 2006Eneida Tarifa - Rreth zjarrit tim Degjo 0
24Kenga Magjike 2006Eneida Tarifa - Rreth zjarrit tim Degjo 0
25Kenga Magjike 2006Ermal Fejzullahu - Goca nga tr Degjo 0
26Kenga Magjike 2006Ermal Fejzullahu - Goca nga tr Degjo 0
27Kenga Magjike 2006Ermal Fejzullahu - Goca nga tr Degjo 0
28Kenga Magjike 2006Ermniona Lekbello - Nuk do me kesh me prane Degjo 0
29Kenga Magjike 2006Ermniona Lekbello - Nuk do me kesh me prane Degjo 0
30Kenga Magjike 2006Ermniona Lekbello - Nuk do me kesh me prane Degjo 0
31Kenga Magjike 2006GILAN G ft B2N - Me eks Degjo 0
32Kenga Magjike 2006GILAN G ft B2N - Me eks Degjo 0
33Kenga Magjike 2006GILAN G ft B2N - Me eks Degjo 0
34Kenga Magjike 2006Greta Heta - Shume sexy Degjo 0
35Kenga Magjike 2006Greta Heta - Shume sexy Degjo 0
36Kenga Magjike 2006Greta Heta - Shume sexy Degjo 0
37Kenga Magjike 2006Hip hop soldiers - Jump Degjo 0
38Kenga Magjike 2006Hip hop soldiers - Jump Degjo 0
39Kenga Magjike 2006Hip hop soldiers - Jump Degjo 0
40Kenga Magjike 2006Jani ft Meda - Vetem nje her Degjo 0
41Kenga Magjike 2006Jani ft Meda - Vetem nje her Degjo 0
42Kenga Magjike 2006Jani ft Meda - Vetem nje her Degjo 0
43Kenga Magjike 2006Kastro Zizo ft Besmir Metani - Party Degjo 0
44Kenga Magjike 2006Kastro Zizo ft Besmir Metani - Party Degjo 0
45Kenga Magjike 2006Kastro Zizo ft Besmir Metani - Party Degjo 0
46Kenga Magjike 2006Ledina Celo - E huaja jam Degjo 0
47Kenga Magjike 2006Ledina Celo - E huaja jam Degjo 0
48Kenga Magjike 2006Ledina Celo - E huaja jam Degjo 0
49Kenga Magjike 2006Lrc - Extazy Degjo 0
50Kenga Magjike 2006Lrc - Extazy Degjo 0
51Kenga Magjike 2006Lrc - Extazy Degjo 0
52Kenga Magjike 2006Nrg Band - Luja Bab luja Degjo 0
53Kenga Magjike 2006Nrg Band - Luja Bab luja Degjo 0
54Kenga Magjike 2006Nrg Band - Luja Bab luja Degjo 0
55Kenga Magjike 2006Orinda Huta - Nisu arratisu Degjo 0
56Kenga Magjike 2006Orinda Huta - Nisu arratisu Degjo 0
57Kenga Magjike 2006Orinda Huta - Nisu arratisu Degjo 0
58Kenga Magjike 2006Pa titull Degjo 0
59Kenga Magjike 2006Pa titull Degjo 0
60Kenga Magjike 2006Pa titull Degjo 0
61Kenga Magjike 2006Produkt 28 dhe Rovena - Fama Degjo 0
62Kenga Magjike 2006Produkt 28 dhe Rovena - Fama Degjo 0
63Kenga Magjike 2006Produkt 28 dhe Rovena - Fama Degjo 0
64Kenga Magjike 2006Rezarta Shkurtaj - Dj Degjo 0
65Kenga Magjike 2006Rezarta Shkurtaj - Dj Degjo 0
66Kenga Magjike 2006Rezarta Shkurtaj - Dj Degjo 0
67Kenga Magjike 2006Rikthimi ft Big man - Albanians in the club Degjo 0
68Kenga Magjike 2006Rikthimi ft Big man - Albanians in the club Degjo 0
69Kenga Magjike 2006Rikthimi ft Big man - Albanians in the club Degjo 0
70Kenga Magjike 2006Rona - Shenja Degjo 0
71Kenga Magjike 2006Rona - Shenja Degjo 0
72Kenga Magjike 2006Rona - Shenja Degjo 0
73Kenga Magjike 2006Roy - Femer e nxeht Degjo 0
74Kenga Magjike 2006Roy - Femer e nxeht Degjo 0
75Kenga Magjike 2006Roy - Femer e nxeht Degjo 0
76Kenga Magjike 2006West Side Family - Ne krahet e tua Degjo 0
77Kenga Magjike 2006West Side Family - Ne krahet e tua Degjo 0
78Kenga Magjike 2006West Side Family - Ne krahet e tua Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...