Kerko Muzik
Reklama Sponsorizuese
Muzik Shqip >> Produkt 28
Artistet
2 Die 4
2 Etnik
2 Farm
2 Po 2
2po2 Crazy Girl 2009
3 Fish Platin
A Connection
Adelina Ismaili
Adelina Ismaili Feniks 2008
Adelina Thaci Kontrast
Adem Ramadani
Adrian Gaxha
Adriana Koreta
ADX
Agim Saliu
Agron Berisha
Agron Llakaj
Alban Skenderaj
Alban Skenderaj 2008
Albert Lulja
Albo Bloodz
Aleksander Gjoka
Ali Pashai
Alketa
Altin Goci
Altin Myftari
Altin Myftari 2009
Altin Shira
Altin Sulku
Altin Sulku 2009
Andi Shkoza
Anila Mimani
Anjela Mimami
Anjeza
Antigona Rustolli
Anxhela Peristeli
Ardian Trebicka
Ardit Gjebrea
Argjend Lloga
Ariela Krasniqi
Arta Bajrami 2009
Artan Kola
Artan Paja
Artan Xhija
Artiola Toska
Artur Yzeiri
Aurela Gace
Aurela Gace Bosh
Aurora
Aurora (grupi)
Bertan Asllani
Besa
Best Ballads
Big Mama
Bleona Qerreti
Blero
Bojken Lako
Bujar Paloja
Bujar Qamili
Ciljeta
Corona
Crazy Girl
Dafina Zeqiri Knockdown
Dashnor Diko
Denada
Dervish Shaqa
Dimer 2009 Supersonic TV
Djana Ruci
Djemt e Detit
Djemt e Vjoses
DMK
Duda
Dule Malindi Djali ne Tomorr
Edmond Muho Bera dasem tunda fshane
Edona Llalloshi
Eli fara
Elita 5
Eliza
Elvana Gjata
Elvis Bixi
Emigria
Emiljano dhe Grupi
Era Corrupcted
Eranda Libohova
Erjon Korini
Ermal Mamaqi
Ermira Babaliu
Ermira Kola
Esad Ademi
Etno Engjuj ETHNOMENON 2009
Etno Engjujt
Evis Mula
Festim Avida
Festivali i 47 i kenges ne RTVSH
Fisniket
Fitnete Rexha
Fjolla Morina
Flora Gashi
Free MC
Free MC Jam Ushtar
G-Soldier
Gena
Genta Ismaili
Genta Ismaili 2007
Genta Ismaili 2008
Gerta
Gili
Gjyste Vulaj
Hija e Jetes
Hitet 2009
HITET E FUNDIT 2009
Hitet e Veres 2008
Hits
Hot Mix
Ice Boy
Ingrid Gjoni
Irini Qirjako
Irma Libohova
Jehona Sopi
Julka
Katidra Halle Halle Kjo Dynja
Kenga Magjike 2006
Kenga Magjike 2007
Kenga Magjike 2008
Kenga Magjike Vol 1
Kenga Magjike Vol 2
Kristi
Labi 2008
Laver Bariu
Ledian Rrapaj Kur Vajte Nuse
Leonora Jakupi
Lili
Lindon Camaj
Luizina Djemt e Camerise
Mad Lion
Maratona e Muzikes Popullore Vol 1
Maratona e Muzikes Popullore Vol 2
Maratona e Muzikes Popullore Vol 3
Mariola Fukara
Maya Alickaj Lum Kjo Toke 2009
Me yjet e jugut Vol 2
Merita Halili
Mikrofoni i Arte 2005 volume 1
Mikrofoni i Arte 2005 volume 2
Mikrofoni i Arte 2006
Mirsa Kercelli
Mister
Moli
Mozaik Kengesh Nga Jugu
Mr Elvis
Muharrem Ahmeti
N R G Band Nina 2009
Nazif Cela
Noizy OTR
Nora Istrefi
Nora Istrefi 2008
NRG
Odeta
OG 043
Oran G
Orinda Huta
OTR
Perlat Pashaj Pijanecet 2009
Permbi Tepelene
Petrit Lulo
Poni
Poni Shpirtin Kam Tek Ju
Popullore Jugu
Popullore Mix
Portokalli
Presioni
Produkt 28
Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007
R and Boys
Rasim Sopi
RB BOYS
Redon Makashi
Remzie Murati
Reshit Qershori
Revolt Klan
Rezarta Shkurti
Rikthimi
Ritfolk
Ritmi i Rruges
Rovena Dilo
Rovena Stefa
Rovena Stefa Lum Lum
Sabian
Sajmir Misku
Sami Kallmi
Serenata Korcare
Shpat Kasapi
Shpat Kasapi 2007
Shpat Kasapi 2008
Shpat Kasapi Gajdexhiu 2009
Sinan Hoxha
Sinan Hoxha Arome Parfumi 2007
SKILLZ Sex Rap Money
Teuta Kurti Si Mbretereshe
The Dreams
Tingulli 3
Tingulli 3nt Pika per vesh
Top Fest 5 2008
Top Fest 6 2009
Unikkatil
Unikkatil Kanuni i Katilit 2008
Vace Zela
Vagabondi
Valle Dasme Popullore
Vaske Curri Te prita moj mike
Vesa Luma
Vitori Balili
Vitori Leksaj
West Side Family
Y Soldier
Yell
Yjet e Kenges Popullore Vol 1
Yjet e Kenges Popullore Vol 2
Yjet e Panjohura
Yjet me Yje
Ylker Baliu
Ylli Baka
Ylli Baka Rruga e Mbare 2008
Yllka Kuqi
Young Stars
Zafina Ismaili
Zaim Hasrama
Zajmina
Zanfina Ismaili
Zhaku
Zikja i Durresit
Ziklen Veizi
Zinxhirt
Zyber Avdiu
Me teper per Produkt 28
1Festivali i 47 i kenges ne RTVSHJuliana Pasha_ Luis Ejlli _ Produkt 28 - Degjo 0
2Festivali i 47 i kenges ne RTVSHJuliana Pasha_ Luis Ejlli _ Produkt 28 - Degjo 0
3Festivali i 47 i kenges ne RTVSHJuliana Pasha_ Luis Ejlli _ Produkt 28 - Degjo 0
4Hitet e Veres 2008Produkt 28 & Etno Engjejt - Fanella kuq e zi Degjo 0
5Hitet e Veres 2008Produkt 28 & Etno Engjejt - Fanella kuq e zi Degjo 0
6Hitet e Veres 2008Produkt 28 & Etno Engjejt - Fanella kuq e zi Degjo 0
7Hot MixProdukt 28 - Te Guri qe sbo xixa Degjo 0
8Hot MixProdukt 28 - Te Guri qe sbo xixa Degjo 0
9Hot MixProdukt 28 - Te Guri qe sbo xixa Degjo 0
10Kenga Magjike 2006Produkt 28 dhe Rovena - Fama Degjo 0
11Kenga Magjike 2006Produkt 28 dhe Rovena - Fama Degjo 0
12Kenga Magjike 2006Produkt 28 dhe Rovena - Fama Degjo 0
13Produkt 28Dedikimi Degjo 0
14Produkt 28Dedikimi Degjo 0
15Produkt 28Dedikimi Degjo 0
16Produkt 28Goni i zi Degjo 0
17Produkt 28Goni i zi Degjo 0
18Produkt 28Goni i zi Degjo 0
19Produkt 28Kembet Lart Degjo 0
20Produkt 28Kembet Lart Degjo 0
21Produkt 28Kembet Lart Degjo 0
22Produkt 28Larg Degjo 0
23Produkt 28Larg Degjo 0
24Produkt 28Larg Degjo 0
25Produkt 28Leter Degjo 0
26Produkt 28Leter Degjo 0
27Produkt 28Leter Degjo 0
28Produkt 28Loja Degjo 0
29Produkt 28Loja Degjo 0
30Produkt 28Loja Degjo 0
31Produkt 28Loja 2 Degjo 0
32Produkt 28Loja 2 Degjo 0
33Produkt 28Loja 2 Degjo 0
34Produkt 28Me beso Degjo 0
35Produkt 28Me beso Degjo 0
36Produkt 28Me beso Degjo 0
37Produkt 28Mirmengjes Degjo 0
38Produkt 28Mirmengjes Degjo 0
39Produkt 28Mirmengjes Degjo 0
40Produkt 28P 28 Degjo 0
41Produkt 28P 28 Degjo 0
42Produkt 28P 28 Degjo 0
43Produkt 28Shqipe Degjo 0
44Produkt 28Shqipe Degjo 0
45Produkt 28Shqipe Degjo 0
46Produkt 28Trokas Degjo 0
47Produkt 28Trokas Degjo 0
48Produkt 28Trokas Degjo 0
49Produkt 28Udhekryq Degjo 0
50Produkt 28Udhekryq Degjo 0
51Produkt 28Udhekryq Degjo 0
52Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Djaloshi dhe Shiu Degjo 0
53Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Djaloshi dhe Shiu Degjo 0
54Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Djaloshi dhe Shiu Degjo 0
55Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Fama Degjo 0
56Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Fama Degjo 0
57Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Fama Degjo 0
58Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Loja 3 ft Flori Degjo 0
59Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Loja 3 ft Flori Degjo 0
60Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Loja 3 ft Flori Degjo 0
61Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Mos fol Degjo 0
62Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Mos fol Degjo 0
63Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Mos fol Degjo 0
64Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007nje kat me lart-produkt 28 Degjo 0
65Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007nje kat me lart-produkt 28 Degjo 0
66Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007nje kat me lart-produkt 28 Degjo 0
67Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Roundi i fundit Degjo 0
68Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Roundi i fundit Degjo 0
69Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Roundi i fundit Degjo 0
70Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Si heren e pare Degjo 0
71Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Si heren e pare Degjo 0
72Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Si heren e pare Degjo 0
73Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Si peme Degjo 0
74Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Si peme Degjo 0
75Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Si peme Degjo 0
76Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Te guri qe sbo Xixa Degjo 0
77Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Te guri qe sbo Xixa Degjo 0
78Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Te guri qe sbo Xixa Degjo 0
79Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Tre shoket Degjo 0
80Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Tre shoket Degjo 0
81Produkti 28 Nje Kat me Lart 2007Tre shoket Degjo 0
82Top Fest 5 2008Produkt 28 - Neser Degjo 0
83Top Fest 5 2008Produkt 28 - Neser Degjo 0
84Top Fest 5 2008Produkt 28 - Neser Degjo 0
Me Shume? Vazhdoni...